Felietony

Matecznik dla migrantów

Stanislas Balcerac

Najazd imigrantów na Polskę nastąpi nie z zachodu i południa, tylko z północy.

Manewry Anakonda 16 na terenie Polski skończyły się, ale manewry Islam 16 trwają w najlepsze. Za sterami odnajdujemy to samo towarzystwo co zawsze: czyli lewaków wspieranych przez kacyka z matecznika Platformy, prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz powiedział na zakończenie manewrów Anakonda 16, że Polska jest wreszcie bezpieczna. Panie Ministrze! Polska wcale nie jest bezpieczna. Lewacy przygotowują nam nową nocną zmianę, czyli desant nielegalnych muzułmańskich migrantów przez port w Gdańsku!

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest wpłyniecie pod osłoną nocy jakiegoś tureckiego frachtowca, z którego wyskoczy tysiąc byczków z iPhonami. Zostaną oni powitani z kwiatami przez lewactwo z Trójmiasta, pod przewodnictwem kacyka Platformy Pawła Adamowicza, a polskie państwo zostanie postawione w obliczu faktu dokonanego. Platformerski Gdańsk jest jednym z trzech polskich miast zarządzanych przez promigracyjnych szaleńców (obok Wadowic i Słupska).

Promigracyjni dywersanci w Polsce wyglądają też na hojnie finansowanych. W połowie czerwca, na bardzo dobrze finansowanej konferencji w Pradze wystąpiła Marta Siciarek z gdańskiego Centrum Wspierania Imigrantów i Imigrantek, aby duraczyć o proimigracyjnym Gdańsku.

Konferencja miała dobre finansowanie, ponieważ zaproszony został na nią także korespondent Financial Times w Polsce Henry Foy (ostry krytyk rządu RP), który nie mógł ukryć drobnomieszczańskiego zadowolenia z wypasionych prezentów, które dostał każdy uczestnik konferencji (m.in. skarpetek). Skąd oni mają na to kasę? Od unijnych podatników? Czy polski podatnik też musi łożyć na takie seanse duraczenia? Kto kontroluje takie wydatki? 

Marta Siciarek działa także w tzw. „Pomorskiej Szkole Liderów”, w której szkoli się lewackich propagandystów i speców od duraczenia. Oto wycinek  listy tematów szkolenia, które odbyło się w Gdańsku 17 i 18 czerwca: „Jak rozmawiać na temat migracji i uchodźstwa w szkole? Jak uczyć o współczesnym islamie?”

Nocny najazd na Polskę nie nastąpi z zachodu czy z południa, tylko z północy. Gdańskie lewactwo wygląda na bardzo dobrze przygotowane do wywinięcia numeru z nocnym desantem muzułmańskich migrantów na teren RP. Muszą mieć dobre wsparcie poza granicami kraju, gdzie wielu marzy o destabilizacji suwerennej Polski.

Mamy nadzieję, że ABW i CBA zajmą się Adamowiczem, zanim zdąży on otworzyć północne wrota do Polski hordom nielegalnych muzułmańskich migrantów z iPhonami. Kiedy zadziała nowa ustawa antyterrorystyczna?

Wstępniak

Dostęp do serwisu

Wydanie papierowe, Android, iOS, WWW, ebook.

Komentarz rysunkowy

Felietony

Grzegorz Braun

Kto kręci Wałkiem?

Lech Wałęsa rzeczywiście może traktować płatną współpracę z esbekami jako przelotny epizod o relatywnie niewielkim znaczeniu – na tle swej całożyciowej lojalności wobec bezpieki wojskowej.

Grzegorz Braun

Rachunki za Wołyń

Minęły już blisko trzy ćwierci wieku, a my nadal nie wiemy, co nas właściwie spotkało. Jakie były polityczne, militarne, ekonomiczne i policyjno-prowokacyjne uwarunkowania tamtej czystki etnicznej?